Kto sme

Spoznajte nás lepšie

Náš príbeh

Tím YELL design v spojení so slovenskou špičkou v architektúre a dizajne ponúka nekonečné množstvo riešení nielen pre Vaše bývanie, ale aj podnikateľské a iné komerčné aktivity. Vaše predstavy si zaslúžia dostať reálne kontúry. Pozrite si naše inšpirácie, či výsledky spolupráce a posúďte, či sme tí praví pre Vás. Pripravíme pre Vás prostredie v ktorom budete chcieť tráviť chvíle, no zároveň bude spĺňať všetky parametre funkčnosti. Náš tím tvoria jednotlivci, ktorí sú špičkou vo svojom odbore, poskytujeme komplexné ale aj dielčie služby zákazníkom – pokrývajú všetky aspekty vývoja návrhov a ich úspešnej implementácie. Bezproblémová integrácia rôznych technológií a estetických prvkov zaručuje dokonalý zážitok, ktorý umožňuje našim klientom využívať volený priestor a objekty podľa svojho uváženia, na potrebné účely. Premyslený vývoj dizajnu, manažment výroby a inovácií, ich správne vyladenie a efektívna komunikácia, sú nakombinované spôsobom aby vytvorili zmysluplný výsledok, ktorý poteší oko a navyše je doplnený prepracovanou funkčnosťou. Pracujeme krok za krokom po boku našich klientov od tvorby konceptu a prvých návrhov koncepcie po implementáciu. No realizáciou naša spolupráca nekončí. Následný servis a poskytovanie informácií o nových trendoch je súčasťou našich služieb. Vieme, že najdôležitejšia pre klientov je dôvera a vždy sa môžu spoľahnúť na zodpovedne vykonanú prácu – včas a v najvyššom možnom štandarde.

Cieľ

Vybudovanie dizajnérskej značky, ktorá je prvou voľbou zákazníka pri potrebe návrhu alebo realizácie priestorov na bývanie aj biznis.

Poslanie

Silná značka zameraná na predaj dizajnových predmetov s rukopisom renomovaných architektov a dizajnérov. Značka zameraná na precíznosť, kvalitu a individualitu.

Myšlienka

Dizajn dostupný pre každého človeka bez ohľadu na náročnosť. Vy povedzte svoje predstavy a zvyšok nechajte na nás.

Stretnutie

Jeden rozhovor pri káve vyrieši viac ako sto mailov.

Spoluprácou s nami a našimi odborníkmi sa Vám otvárajú nové možnosti vo výbere materiálov, spôsoboch spracovania. Popustite uzdu svojej fantázii alebo sa zverte do rúk profesionála. S nami máte nekonečné možnosti.

Prvý kontakt. Stretnutie Vás – klienta spolu s odborníkom – architektom / dizajnérom. Je to zvyčajne stretnutie plné predstáv, nápadov, ktoré sa prelínajú s možnosťami realizácie.

Koncept

Prvé spracovanie nápadov pretavené do vizualizácie.

Vytvorenie hlavnej myšlienky a konceptu. Tu pracuje dizajnér / architekt na vytvorení diela – zhmotnenie predstáv a nápadov, ktoré sú pretavené do vizualizácie.

V tejto fáze je možné upravovať koncept, aby vyzeral presne podľa Vašich želaní. Po jemných korektúrach dostávate do rúk návrh.

Návrh

Čo leží, to nebeží. Dostávate finálne spracovanie konceptu podľa predstáv.

Po zapracovaní korektúr v koncepte projektu sa k Vám dostáva finálny návrh vizuálu. Do detailu prepracovaný grafický návrh Vám slúži na zjednodušenie prác pri zhmotnení Vášho návrhu.

Spolu s technickými listami Vám teda slúži vizualizácia ako podklad pre realizáciu stavby alebo rekonštrukcie.

Realizácia

Zverte uskutočnenie svojho sna profesionálom.

Podľa želania vieme realizovať aj samotnú výstavbu. Inštaláciu a úkony potrebné k dotiahnutiu projektu do konečnej podoby má pod záštitou tím skúsených projektantov, montážnikov a inštalatérov.

Ich cieľom je odviesť poctivú prácu, v čo najkratšom čase a odovzdať klientovi k užívaniu vysnívaný dom, byt, novú izbu či nábytok.

Prečo my?

Osobný prístup

Každý projekt je pre nás nová cesta, pristupujeme k nemu individuálne a tvoríme projekty na mieru.

Top architekti

Spolupracujeme so slovenskou špičkou v architektúre a dizajne.

Zodpovedne s dôrazom na detail

Pracujeme precízne a všetko staroslivo doťahujeme do detailov.

Technológie

Inovatívne postupy a strojné vybavenie zabezpečujú presnosť a kvalitu našich riešení.

Možnosti

Široké materiálové portfólio ponúka nekonečné možnosti pre realizáciu vašich nápadov.

Galéria

Načerpajte inšpiráciu prehliadkou nášho porfólia služieb a tiež realizácií.

Kontakt

Komunikácia je pre nás dôležitá. Kladieme veľký dôraz na snahu vyhovieť vašich požiadavkám. Odpoveď do 24 hodín.