Portfólio služieb

Pre architektov, dizajnérov, developerov, investorov

Yell design, s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa v spolupráci s architektmi a dizajnérmi venuje kreatívnym riešeniam interiéru, exteriéru, nábytku a bytových doplnkov. Zabezpečujeme predovšetkým výrobnú stránku tohto procesu, teda realizujeme samotné návrhy a projekty dizajnérov a architektov. Máme k dispozícii široké portfólio materiálov a možností jeho opracovania.

UV veľkoformátová tlač

Pomocou veľkoformátovej UV tlačiarne Canon vieme tlačiť priamo na široké spektrum médií o hrúbke až do 50,8 mm a to napríklad polykarbonát, plexisklo, lepenka, penové dosky, hliníkové dosky, sklo, kov, polyester, drevo. A na rolkové médiá až do šírky 220cm.

UV tlačiareň využíva UV žiarenie na vytvrdzovanie alebo vyschnutie atramentu pri tlači. Tlačiareň distribuuje atrament na povrch nastrekovaním v malých bodkách, zatiaľ čo UV žiarenie atrament okamžite vysuší a zafixuje.

Systém pre obloženie stien Palclad Pro

Systém obkladov PALCLAD Pro ponúka praktické a ideálne riešenie pre obloženie stien, kde sú kladené vysoké nároky na hygienu (eliminujú usadzovanie mikróbov). Dosky sú vhodné na obloženie velkých plôch, do nemocníc, farmaceutických zariadení alebo napríklad do potravinárskeho priemyslu. Sú vysoko odolné voči ohnu a chemikáliám. Systém obkladov ponúkame v širokej škále farieb.

Veľkoformátova tlač + coating

Možnosť vytlačiť čokoľvek a na akýkoľvek materiál do rozmerov až 2,51 x 3,21 m, hrúbka max 50,8 mm + rollovacia jednotka do šírky 2,2 m.

Poskytujeme služby špeciálneho coatovača, pomocou ktorého nanášame celoplošne vrchný lak, primer a tiež farbu. Ponuka rôznych vrstiev- antigraffity- zmývateľnosť, hlboký mat, vysoký lesk.

Našim cieľom je zabezpečiť personalizáciu jednotlivých projektov.

Spolupráca s predajňami a výrobcami

Rozvíjame a poskytujeme spoluprácu kuchynským štúdiam, spoločnostiam, ktoré sa venujú výrobe a predaju nábytku, bytových doplnkov, atď.

Ponuka materiálu a možnosti jeho spracovania, technológie

Vďaka nášmu širokému materiálovému portfóliu ponúkame nekonečné možnosti pre realizáciu vašich nápadov. Zabezpečíme presnosť a kvalitu daného riešenia a to prostredníctvom inovatívnych postupov a strojného vybavenia, ktorým disponujeme.