Portfólio služieb

Pre architektov, dizajnérov, developerov, investorov

Yell design, s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa v spolupráci s architektmi a dizajnérmi venuje kreatívnym riešeniam interiéru, exteriéru, nábytku a bytových doplnkov. Zabezpečujeme predovšetkým výrobnú stránku tohto procesu, teda realizujeme samotné návrhy a projekty dizajnérov a architektov. Máme k dispozícii široké portfólio materiálov a možností jeho opracovania.

UV veľkoformátová tlač

Pomocou veľkoformátovej UV tlačiarne Canon vieme tlačiť priamo na široké spektrum médií o hrúbke až do 50,8 mm a to napríklad polykarbonát, plexisklo, lepenka, penové dosky, hliníkové dosky, sklo, kov, polyester, drevo. A na rolkové médiá až do šírky 220cm.

UV tlačiareň využíva UV žiarenie na vytvrdzovanie alebo vyschnutie atramentu pri tlači. Tlačiareň distribuuje atrament na povrch nastrekovaním v malých bodkách, zatiaľ čo UV žiarenie atrament okamžite vysuší a zafixuje.

Veľkoformátova tlač + coating

Možnosť vytlačiť čokoľvek a na akýkoľvek materiál do rozmerov až 2,51 x 3,21 m, hrúbka max 50,8 mm + rollovacia jednotka do šírky 2,2 m.

Poskytujeme služby špeciálneho coatovača, pomocou ktorého nanášame celoplošne vrchný lak, primer a tiež farbu. Ponuka rôznych vrstiev- antigraffity- zmývateľnosť, hlboký mat, vysoký lesk.

Našim cieľom je zabezpečiť personalizáciu jednotlivých projektov.

Spolupráca s predajňami a výrobcami

Rozvíjame a poskytujeme spoluprácu kuchynským štúdiam, spoločnostiam, ktoré sa venujú výrobe a predaju nábytku, bytových doplnkov, atď.

Ponuka materiálu a možnosti jeho spracovania, technológie

Vďaka nášmu širokému materiálovému portfóliu ponúkame nekonečné možnosti pre realizáciu vašich nápadov. Zabezpečíme presnosť a kvalitu daného riešenia a to prostredníctvom inovatívnych postupov a strojného vybavenia, ktorým disponujeme.